KONST / Litografier / Litografi 14906008
nr 1490 6008
Litografi
Oidentifierad konstnär. ”Kalla morgonskvaller” (damer i huckle). Signerad, numrerad 197/200. Bildmått: 32x31 cm, yttermått inklusive ram: 47x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:41
17/9 10:08:40